ID: 18636
Lot antieke zilveren sieraden
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Zilveren sieraden alles gemerkt 835. Zilveren schakel armband, filigraan armband met edelsteen, broche delfsblauw/filigraan, edelweiss hanger, art deco ring, ketting met marskieten en zilveren vergulde manchet knopen.